Kaubad ja seadmed baaridele, restoranidele, kohvikutele ja hotellidele. Tagame hea teeninduse ja korrapärase tarnimise. Gemoss meeskond on alati koheselt kättesaadavad ja paindlikud. Kui vajad abi, siis meie pühendunud tiim ootab rõõmuga Teie kõnet, helista julgelt  +372 6602221, info@gemoss.ee 


Köögitarbed!

Tee oma elu köögis lihtsamaks valides endale just sobiva meie kvaliteetsetest köögitarvikute laialdasest valikust, mis pärinevad parimatelt brändidelt – Cambro, Arcos, Pujadas, APS, iSi, Hamilton Beach, 100%Chef, Westmark, Victorinox ja paljud muud. Kõik mida sul vaja võib minna, leiad selle siit. Tutvu meie laialdase valikuga mis koosneb köögitarvikutest, nõudest, peakoka vormirõivastest, nugadest, mõõteriistadest, pitsaalustest ja lisatarvikutest, vahukulpidest, spaatlitest, segajatest, topsidest, hakkijatest, pigistuspudelitest, aurutitest, termomeetritest, taimeritest, tangidest, taskulampidest, kaabitsatest, segajatest, visplitest, sõeladest, lõikelaudadest, kulpidest, koorijatest, kaaludest, riividest, varrastest, mahlapressidest, hoiustamisnõudest ja paljust muust.


Klaas

Gemossist leiate stiilseid, funktsionaalseid ja praktilisi klaastooteid gurmeerestoranidesse, kokteilibaaridesse, bistroodesse ja kohvikutesse. Jalgadel klaasid, tumblerid, pitsid, karahvinid, kannud, veepudelid, õlleklaasid, kokteilipokaalid on valmistatud nii heast karastatud kristallmaterjalist kui ka polükarbonaat alternatiividest. Meie ulatuslik valik hõlmab stiile, mida toodavad kuulsad brändid nagu näiteks Libbey, Schott Zwiesel, Luigi Bornioli, Borgonovo, Durobor, Stolze ja palju veel. Lisainformatsiooni saamiseks võta meiega ühendust juba täna!


Baaritarbed

Kui avate uut baari, renoveerite vana või lihtsalt teete perioodilist varude täiendust - eduka baari pidamise taga peitub parimate baaritarvete ja seadmete kasutamine. Tutvu meie laia valikuga ja saate tagada oma baaris õigete töövahendite kasutuse.


Söögiriistad

Tutvu meie laialdase söögiriistade kollektsiooniga, kus leidub ulatuslike kujude ja mustritega lauatarbeid mis vastavad teie kõikidele vajadustele, lisaks on taskukohased ja keskkonnasäästlikud. Gurmeerestoranist 5 tärni hotellini ja ka praktilised lauakomplektid väliskohvikutele ja õllerestoranidele. Meie suurepärane valik hõlmab järgmisi brände: Pintinox, Eternum ja paljud veel.


Lauaserveering

Külalised on kiired hindama, mistõttu on presentatsioon kõige olulisem. Meie ulatuslik valik lauaserveeringu tooteid on muljetavaldav ka kõige nõudlikumale toitlustajale. 5 tärni hotellidest kuni taskukohaste bistroo-stiilis alternatiivideni – meilt leiad stiilseid, funktsionaalseid, elegantseid ja mitmesuguseid tooteid nendelt brändidelt: Churchill, Rak, Tognana ja paljudelt veel.


Ühekordsed kaubad

Meie tuhanded rahulolevad kliendid - restoranidest baarideni ja hotellidest haiglateni - teavad, et meilt saab kõiki ühekordseid tooteid täitmaks nende vajadusi. Me pakume laia valikut salvrätte, ühekordseid söögiriistu, taldrikuid, tasse, konteinereid ja ka kõige lihtsamaid tooteid: fooliumit, ümbriseid, kindaid ja prügikotte ja palju veel. Samuti saab meilt ka muid tarbekaupu: kohvi, teed, suhkrut, kastmeid, siirupeid, küpsiseid, maiustusi. 


Majapidamistarbed

Soovite korrektselt tehtud puhastustööd? Meilt leiate ulatusliku valiku koristusvahendeid, põrandaharju, kindaid, ämbreid, moppe, prügikühvleid, prügikaste, lappe, majapidamispaberit, kaabitsaid, vaipu, matte ja tarbeid külalistele.

 

Kondiitri- ja Pagaritarvikud ning koostisained

Vali oma kõrgkvaliteedilised kondiitri- ja pagaritarvikud  just meilt, et tagada alati perfektne tulemus! Meie küpsetustarvikud ja toorained säästavad ettevalmistusaega Teie köögis. Kui olete lõpetanud on meie dekoratsioonitarvikute valikus palju vajaminevaid tööriistu, et anda oma küpsetistele veel viimane hõrgutav lihv.  Meie valikus olevad koogikarbid ja konteinerid varustavad sind lihtsate viisidega kuidas oma küpsetised kaasa pakkida.

Valmista ideaalseid küpsiseid meie poolt pakutavate taignavormidega, mida valmistavad sellised tootjad nagu   Stadter, Martelatto, Silikomart ja paljud teised.°


Toiduained

Samuti pakume laia valikut toiduaineid Sinu kööki sealhulgas pähklid, kuivatatud puuviljad, seemned, vürtsid ja kõiki vajalikke koostisosi Hiina, India, Jaapani ja Mehhiko köögi jaoks. Samas on meil ka suur valik külmutatud toiduaineid ja suurepärane valik gurmaanidele.

 

Tere tulemast!