Gemoss ja Martellato kutsuvad sind osalema Martellato õppeklassis.

Gemoss ja Martellato kutsuvad sind osalema Martellato õppeklassis. Erikülaliseks on šokolaadi maailmameister 2015 Massimo Carnio (Italy).

LOE EDASI

Uudised! Meie kaupluse sortimenti on lisandunud tonka oad!

Tonka uba on tonka puu seeme ja pärit on see Lõuna-Ameerika vihmametsadest. Aromaatne vili meenutab pisut vanilli ja mandleid, tundlikum maitsemeel võib ära tunda ka kaneeli, karamelli ja nelgi noote. Mehhikos lisatakse pisut tonka uba tihtipeale vanilliekstrakti sisse, et rõhutada aromaatsust. Tonka uba sobib imehästi kookide, küpsiste, kreemide, jäätiste ja muude dessertide sisse, aga samuti nagu vanilli puhul, võib sellega lisada eksootilist maitseelamust soolastesse toitudesse.

LOE EDASI

Uudised! Meie tootevalikusse on lisandunud Must Küüslauk!

Must Küüslauk valmib nädalaid madalal temperatuuril ja kontrollitud niiskuses küpsedes. Seda protsessi võib võrrelda sous vide tüüpi küpsetamisega, mille käigus reageerivad aminohapped ja redutseerivad suhkrud, andes tootele karamellise aroomi ja pruuni värvi.

LOE EDASI

Kiired kodused jäätised

Soojad ilmad on lõpuks kohal! Just nüüd on parim aeg teha ise jäätiseid! Gemossi kauplusest leiate kõik vajaliku jäätiste valmistamiseks. Alates vormidest kuni jäätisepulkadeni.

LOE EDASI

Fee Brothers bitterid on saadaval Gemoss Eesti kaupluses

Maailma parimad baarmenid ja kokteilide valmistajad teavad kuidas oma klientide soovidele vastu tulla, et igas kokteilis oleks killuke midagi erilist. Just selle pärast valivad nad Fee Brothers bitterid. Kasuta mõni tilk oma kokteilides, et anda jookidele juurde midagi põnevat ja erilist.

LOE EDASI

Churchill 1795 portselan – Kõikide sinu soovide jaoks

Churchill 1795 toodete arendamise juures on kasutatud 220 aastast tootmiskogemust ja puhast kirge innovaatilisuse vastu. Churchillil on ülemaailma tunnustatud kõrgekvaliteediliste lauanõude tootja just HoReCa sektori jaoks ning pakub täis lauanõude lahendusi.

LOE EDASI

Kreatiivsed MONIN Kokteilid

28. jaanuaril toimus Gemoss Eesti koolitusklassis MONIN kokteilide seminar, mille erikülaliseks oli Stephane Moesle Prantsusmaalt. Stephane on 20 aastat töötanud kokteilbaarides Pariisis ning nüüd on ta MONIN ridades ning tema vastutusalaks on uute ja innovatiivsete maitsete loomine. Kõik koolituse käigus tehtud ainulaadsed koktelid on nüüd saadaval.

LOE EDASI

Pidy on Belgia peretoidufirma, uuenduslike ja aktiivsete “Ready to Fill” toodetega

Pidy pakub enda klientidele kõrge kvaliteediga tooteid, mida on lihtne kasutada. Väga rangete kvaliteedinõuete tulemuseks on parim kvaliteet, mida raha eest saab osta.

LOE EDASI

RAK Neofusion

“RAK Neofusion” on inspireeritud mineraalidest ja on saadaval kuues eri värvis: Magma, Volcano, Ember, Stone, Terra and Sand, mida saab kombineerida üksteisega või hoopis valge portselaniga. Iga osa sellest seeriast on portselani tugevusega ja keraamilise välimusega tänu vastupidava ja käsitsi peale kantud glasuur. Neofusion näitab tugevat kontrasti oma tore välimuse ja sellel serveeritud toidu vahel!

LOE EDASI

Gemoss uued tooted- ''Eat Real'' snäkid

Eat Real snäkid põhinevad kolmel väga lihtsal kontseptsioonil, milleks on – maitse, toitumine ja tõeline koostisosa. Nauditav tervislik alternatiiv standartsetele suupistetele ja maiustustele. Valmistatud tõelistest, naturaalsetest koostisosadest, kuhu ei ole lisatud tehislikke lõhna-, värv- ja säilitusaineid. Midagi kogu perele, mida saab nautida igal päeva hetke.

LOE EDASI