ET

Astu sügisele vastu Gemoss Collection teedega

Aurav teeb kuulub sügise traditsioonide juurde sama kindlalt, kui kuldsetes lehtedes hullamine. Gemoss Collection teekollektsioonist leiab oma lemmiku iga teesõber. Gemoss Collectionis on esindatud pakiteed. Puruteede valiku leiad siit.

Must tee

Klassikaline ergutava toimega Inglise tee. See on suurepärane valik nautimaks koos Inglise hommikusöögiga, võileibadega, munatoitude ning värskete küpsetistega. Tee on kauni merevaigupruuni tooniga.

Valmistamine: Keeda 200 ml vett ning vala teekotile. Soovituslik tõmbamise aeg 3-5 minutit.

 

Roheline tee

Kerge ning värskendav Hiina roheline tee, millest võib leida kergelt mõrkja järelmaitse. See tee sobib hästi nautimaks koos kala ning mereandide ja vürtsikate toitudega. Meie roheline tee on hele, kollakasrohelise tooniga.

Valmistamine: Keeda 200 ml vett ning jahuta see enne teekotile valamist 75 kraadini. Soovituslik tõmbamise aeg 2-3 minutit.

 

Piparmünditee

Värskendava maitse ning rahustava efektiga taimetee. Piparmündi värskus sobib hästi täiendama erinevaid magustoite, šokolaadi ning kergeid eineid. Teed iseloomustab hele merevaigupruun toon.

Valmistamine: Keeda 200 ml vett ning vala teekotile. Soovituslik tõmbamise aeg 3-7 minutit.

 

 

Kummelitee

Pehme ning aromaatne rahustava mõjuga tee. Sobib hästi nautimiseks koos kergete suupistetega. Tee on hele, rohekaskollase tooniga.

Valmistamine: Keeda 200 ml vett ning vala teekotile. Soovituslik tõmbamise aeg 3-5 minutit.

 

 

Puuviljatee

Kombinatsioon mahlastest puuviljadest ning magusatest marjadest kustutab täiuslikult janu. Sobib hästi kombineerimiseks puuviljamagustoitude või jäätisega. Tee on helepunase värvusega.

Valmistamine: Keeda 200 ml vett ning vala teekotile. Soovituslik tõmbamise aeg 3-7 minutit.

 

 

Taimetee

Värskendavalt lõhnav lillede- ning mündilõhnaline rahustava efektiga tee. Selle tee pehme aroom ning maitse sobib hästi kokku kergete einete ning suupistetega.  Tee on merevaigukatva kollaka tooniga.

Valmistamine: Keeda 200 ml vett ning vala teekotile. Soovituslik tõmbamise aeg 3-7 minutit. :

 

Vaata kogu Gemossis saada olevat teede valikut siit.