ET

Loodusest parim – The Bridge teravilja- ja pähklijoogid


The Bridge on Põhja-Itaalias tegutsev pereettevõte, mis kasutab ainult väärtuslikemaid koostisosi erinevate teravilja- ja pähklijookide tootmiseks. Päikese energiast pakatavad pähklid, riis ja muud teraviljad muudetakse mäestikust pärit vee abil ka veganitele sobivateks tervislikeks ja maitsvateks jookideks. Kõigis selle kaubamärgi toodetes on kasutatud hoolikalt valitud ja sertifitseeritud koostisosi ning nende koostises pole kolesterooli ega laktoosi. Valikust leiate näiteks kaera-, soja-, mandli-, riisi- ja isegi tatra- ning kinoajooke!

The Bridge’i teraviljajoogid on suurepäraseks valikuks mitte ainult inimestele, kes lehmapiima tervislikel põhjustel tarbida ei saa (piimaallergia, laktoositalumatus, toitumispiirangud), aga ka neile, kes soovivad oma igapäevast toidulauda mitmekesistada. Olgu see tavapärane hommikupuder, smuuti või magustoit, piimale on niivõrd palju alternatiive, et sinu maitsemeel ei jää kunagi igavlema. Katseta hommikukohvi peal kaera- või pähklipiima – avaneb hoopis uus maitsete maailm! Samuti ei ole populaarsust kogunud tšiiaseemnepuding mõeldav ilma kreemise mandlipiimata. Seega, tasub neid mitmekülgseid tooteid proovida ja uusi maitseid avastada. Jooke on võimalik kasutada erisugustes roogades, näiteks risotos, kreemides, putrudes, pannkookides, muffinites, smuutides, magustoitudes, kohvis jne. Lase oma fantaasial lennata!

Rohkem infot: https://thebridgebio.com/


Kõik külastajad on oodatud Gemossi kauplusesse Pallasti 4, Tallinnas. Oleme avatud argipäeviti 9.00-19.00 ning laupäeviti 10.00-17.00. Lepinguliste klientide tellimusi ootame [email protected] ning +3726602221.


Sulle võib huvi pakkuda