ET

Gemoss meistriklass “2022. aasta sügistalvise hooaja trendid joogimaailmas”

Gemoss korraldab igal aastal kaks korda meistriklasside seeria viies läbi hooajakoolitused erinevates linnades. Nii jõuavad trendid laiast maailmast otse igasse Eestimaa nurka.
Koolitused on suunatud erialaprofesionaalidele – baaritöötajatele, baristadele, ettekandjatele, restoranijuhtidele ja teistele HoReCa sektori töötajatele ning on osalejatele tasuta.
Kindlasti on vaja eelnev registreerumine ning palume seda teha siin.

Selle aasta sügistalvise meistriklassi “FOOKUSES ON INITSIATIIV – 2022. aasta sügistalvise hooaja trendid joogimaailmas” põhiteemad on:

👉 Kuidas trendikate maitsenootide ning tekstuuridega sortiment aitab iga baarmeni kõige julgemad ideed teoks teha?
👉 Tavaliste sündmuste eriliseks muutmine kohandatud kokteilide abil: tavalised tööpäevad restoranis, suured eriüritused ja galad, meeskonnakoolitused…
👉 Kompromissitud standardid teeninduses: kuidas muuta teenindus personali oskuste, kire ning kogemuste abil unustamatuks elamuseks?
👉 Tutvustame selle hooaja populaarseid tooteid joogimaailmas: erilised suhkrusiirupid (agaav, muscovado), cordialid (Paragon), tsitrusepüreed ning hooaja uusi tulijad – MONIN Vürtsikad Punased Marjad ning Bob’s Bitters sari.
👉 Cold-brew kontseptsioon ning latte-art algajatele – kuidas tavaline kohvitass lihtsate sammudega eriliseks muuta.

Meistriklassid toimuvad:

26.10.2022 algusega 12.00 Ülikooli Kohvik: Ülikooli 20, Tartu – FB eventi leiad siit.
3.11.2022 algusega 14.00 Vaala Kohvik: Lõõtspilli 2, Rakvere, Lääne-Virumaa – FB eventi leiad siit.
10.11.2022 algusega 12.00 Meresuu Spa & Hotel konverentsisaal “Kevad”: Aia 48, Narva-Jõesuu, Ida-Virumaa – FB eventi leiad siit.
14.11.2022 algusega 16.00 Chameleon kohvik-lounge: Kauba 2, Kuressaare, Saaremaa – FB eventi leiad siit.

Meistriklasse viib läbi:
Haim-Vital Grinfeld
Gemoss Eesti jookide kategooria juht, BA

Meistriklass on tasuta, kuid kindlasti registreeri end eelnevalt siin.

Meistriklassi toimumist toetavad juhtivad maailmabrändid:

MONIN on tänu oma laiale maitsete valikule ning kõrgele kvaliteedile suurepäraseks abimeheks maitsestatud mokteilide, limonaadide, jäätisekokteilide ja magustoitude valmistamisel. Pole olemas maitsete kombinatsiooni, mida MONIN ei täiendaks. Kaubamärk garanteerib oma toodete maitse ja kvaliteedi, kattes nii iga baarmeni ja barista vajadused.
Eraldi kaubamärgina välja arendatud cordialide sari PARAGON on kontsentreerinud kolme eksootilise pipra olemuse kasutades infusiooni-, destilleerimise- ja CO2 ekstraheerimise meetodeid. Vaid paar tilka klassikalises kokteilis tõstab maitse hoopis uuele tasemele.
www.monin.com
www.paragoncordial.com
*
LYRE’S on maailma edukaim ning kõrgelt auhinnatud alkoholivabade napsude sari, mis jäljendab originaaljookide täiuslikku maitsete ja lõhnade buketti ning konsistentsi täiesti süütus vormis.
Paljud baarmenid ning meelelahutusasutuste omanikud üle maailma on juba LYRE’S edu saladuse avastanud – lihtsalt andke oma klientidele võimalus nautida nende lemmikjooke täiesti süütus ning tervislikumas vormis. LYRE’Si joogid sobivad veganitele, on gluteenivabad ning madala kalorsusega.
www.lyres.eu
*
FRANKLIN & SONS on preemiumklassi toonikute, limonaadide ning karastusjookide sari, mis kustutab täiuslikult janu, on ideaalseks täienduseks iga maitsva toidu kõrvale ning täiendab suurepäraselt igat kokteili.
FRANKLIN & SONS muudab baarmeni ideed kunstiteosteks, mis on menüüs väärt eraldi lehekülge. Jookides on kasutusel ainult naturaalsed toorained ning nendesse ei ole kunagi lisatud säilitusaineid ega kunstlikke magustajaid.
www.franklinandsons.co.uk
*
MINOR FIGURES on kohvitrendidele keskendunud mikropruulikoda Londonis, ning nende suurepärased kohvijoogid võimaldavad nautida väga kvaliteetset kohvi igal hetkel. Hoolikalt välja valitud päritolukohvist, orgaanilisest teest ja käsitsi tehtud kaerajoogist valmistatud joogid on pakendatud RTD purkidesse ning rikastatud lämmastikuga, mis muudab joogi siidiseks tekitades purgi avamisel luksusliku mikrovahu. Joogid on 100% vegan ja purgid lõputult korduvkasutatavad.
www.minorfigures.com
*
BOB’S BITTERS bitterid on alkoholi baasil maitsestajad, milles on kombineeritud erinevad ürdid, vürtsid, lilled, puukoored, juured ning muu. Bitterid tasakaalustavad oma mõrkja maitsega erinevaid kokteile ning annavad maitsetele sügavust ning ümarust.
BOB’S BITTERS on tuttavad baarmenidele üle kogu maailma ning nende puhaste maitsete ja aroomide nüansirikkad profiilid muudavad iga kokteili ainulaadselt elamuslikuks.
https://www.bobsbitters.com/