ET

Hakka kliendiks

  • Lai tootevalik
  • Isikliku müügiesindaja võimalus
  • Korrapärane tarne
  • Osale Gemossi korraldatud seminaridel

Lai valik kaupa, tooteid ja seadmeid

Meie riiulitelt leiad kõik, mida vajad edukaks ja jätkuvaks tegutsemiseks HoReCa sektori ettevõttes. Kõrgekvaliteedilistest toitudest kuni kõrgekvaliteediliste baari- ja köögiseadmeteni, me pakume ainult testitud tooteid usaldusväärsetelt tarnijatelt. Tänu meie laialdastele ladudele on ka kõige müüdavamad tooted alati kättesaadavad.

Personaalne teenus

Hakates kliendik saate Te isikliku müügiesindaja, kes vastutab kõigi vajalike kaupade ja toodete tuvastamise, pakkumuste kohandamise ja korrapärase tarne eest. Tänu HoReCa sektori teenuste pikale kogemusele on meie töötajatel laialdased teadmised traditsiooniliste baaride, restoranide, hotellide ja teiste HoReCa ärivajaduste kohta. Meie töötajad aitavad luua just Teie vajadustele vastava pakkumise.

Valige enda jaoks mugavaim ostumeetod

Tee tellimus telefoni või e-maili teel. Juhul kui soovite näha meie kaupu ja tooteid oma silmaga või ei soovi ülekandega maksta, siis olete teretulnud meie poes aadressil Tartu mnt 87E, Tallinnas isiklikult ostlema. Te ei pea isegi sõlmima koostöölepingut. Ainuke eeltingimus on, et peate olema ettevõte, mille andmed on nähtavad makse sooritamisel.

Tarne

Me tagame korrapärase ja õigeaegse kauba tarne. Kauba tarne vähemalt kord nädalas ükskõik millisesse kohta. Külastame kõige tihedamalt asustatud piirkondi mitu korda nädalas.

Seminarid Gemossi klientele

Gemoss korraldab igakuiselt põnevaid seminare, et edendada sektori arengut. Hakates kliendiks on teil võimalus osaleda nendel seminaridel, jagada ideid teiste HoReCa tööstuse esindajatega, saada uusi teadmisi ning laiendada oma kontaktinimekirja.

Võta meiega ühendust ja alusta koostööd täna!

Hakka kliendiks