ET

LA FRUITIERE. Maitsete teadus


La Fruitiere’i puuvilja- ja marjapüreed on kogunud populaarsust tänu oma kõrgekvaliteetsele koostisele. Nimelt sisaldab toode 90-93% värskeid, spetsiifiliselt töödeldud puuvilju ja marju ning vaid 7-10% suhruroogu. Need ei sisalda värvi-, lõhna-, maitse- ega säilitusaineid, GMO-sid ega gluteeni. Tänu spetsiifilisele töötlusele (kõrgsurvepress), säilitavad La Fruitiere’i tooted naturaalsete puuviljade ja marjade tasakaalustatud aroomi ja maitse.

Toodete valik on jahmatamapanev, mis lubab sul maitseid varieerida ning nendega eksperimenteerida. Samas, lihtsasti kasutatavad pakendid muudavad nende hoiustamise ja kasutamise muretuks. La Fruitiere’i püreed ei vaja enam mingit töötlust – need on kasutamiseks valmis. Ideaalsed kondiitritoodete, erinevate kastmete, siirupite, jäätise, mannavahu, kommide ja kokteilide valmistamiseks ning ka lihtsalt püreena.


Külastage Cash&Carry kauplust Gemoss, mis asub Tartu mnt 87E, Tallinn. Pood on avatud argipäeviti 9.00-19.00 ja laupäeviti 10.00-17.00. Tere Tulemast! Lepinguliste klientide tellimused palume esitada: E-post: tellimused@gemoss.ee. Tel. +372 5101126


Sulle võib huvi pakkuda