ET

LA FRUITIERE. Maitsete teadus


La Fruitiere’i puuvilja- ja marjapüreed on kogunud populaarsust tänu oma kõrgekvaliteetsele koostisele. Nimelt sisaldab toode 90-93% värskeid, spetsiifiliselt töödeldud puuvilju ja marju ning vaid 7-10% suhruroogu. Need ei sisalda värvi-, lõhna-, maitse- ega säilitusaineid, GMO-sid ega gluteeni. Tänu spetsiifilisele töötlusele (kõrgsurvepress), säilitavad La Fruitiere’i tooted naturaalsete puuviljade ja marjade tasakaalustatud aroomi ja maitse.

Toodete valik on jahmatamapanev, mis lubab sul maitseid varieerida ning nendega eksperimenteerida. Samas, lihtsasti kasutatavad pakendid muudavad nende hoiustamise ja kasutamise muretuks. La Fruitiere’i püreed ei vaja enam mingit töötlust – need on kasutamiseks valmis. Ideaalsed kondiitritoodete, erinevate kastmete, siirupite, jäätise, mannavahu, kommide ja kokteilide valmistamiseks ning ka lihtsalt püreena.


Kõik külastajad on oodatud Gemossi kauplusesse Pallasti 4, Tallinnas. Oleme avatud argipäeviti 9.00-19.00 ning laupäeviti 10.00-17.00. Lepinguliste klientide tellimusi ootame [email protected] ning +3726602221.


Sulle võib huvi pakkuda