ET

Meie kaubamärgid

Igal aastal loome me uusi kaubamärke, et meie klientide igapäevaelu muutuks tervislikumaks ja energilisemaks. Meie eesmärk on näha, kuulda ja tunda oma klientide eelistusi, pakkudes neile kõrgeima kvaliteediga tooteid. Vastutustundlik suhtumine meie klientidesse ja loodusesse on väärtus, miks meie kaubamärgid on loodud armastuse ja austusega looduse ja meid ümbritseva vastu.

Golden Nut

Meie kaubamärgid “Golden Nut” või “Zelta Rieksts” meenutavad iidseid traditsioone.  Kuivatatud viljad ja pähklid on kinnitatud ajaloolise tunnustusega, kui esimesest pakendist, mis toodeti aastal 1996. Golden Nut tooted on tunnistatud kasutamiskõlblikuks Euroopa Liidu (EL) Kvaliteedikaalu Standardi Märgisega “e”, mis tähendab, et ettevõtte pakendusseadmed töötavad veatult ja vastavad nõuetele ja standarditele kõigis tootepakendites.


Päevane Annus

Mõeldes aktiivse ja tervisliku elustiiliga inimestele on Gemoss loonud uue tooteliini “Päevane Annus”: immuunsuse, harmoonia, intelligentsi ja energia jaoks. Ainult 40 grammi hoolikalt valitud pähkleid, seemneid ja kuivatatud vilju aitavad ennetada kehas vajalike ainete ja vitamiinide puudust. “Päevane Annus” erineb poelettidel leiduvatest pähklisegudest oma kompaktse suuruse ja eriliselt valitud koostisosade poolest.


Gemo Spice

Gemoss tootevaliku lahutamatu osa on maitseained, mis esindavad kaubamärki Gemo Spice. Koostöös kompetentse ja usaldusväärse partneriga – maitseaineveski Saksamaal, pakub Gemo Spice 80 liiki maitseained, maitsetaimi ning maitseaine- ja taime segusid.


Gemo Food

Gemo Food on Gemossi loodud ja omandis olev eramärgis, mis pakub laia valikut konserveeritud kaupu. Gemo Foods tooted on hoolikalt valitud, pannes sealjuures hoolega tähele toote päritolu ja tootjat. Tooteid tarnitakse üle terve maailma, tehes hoolikat järelkontrolli tootmisprotsessile. Neid testitakse rangelt vastavalt Gemossi Kvaliteediosakonna väljatöötatud kõrgetele standarditele.


Gemo Fruits

Gemo Fruits on Gemossi loodud ja omandis olev eramärgis, mis pakub laia valikut konserveeritud puuvilju. Gemo Fruits tooted on hoolikalt valitud, pannes sealjuures hoolega tähele toote päritolu ja tootjat. Tooteid tarnitakse üle terve maailma, tehes hoolikat järelkontrolli tootmisprotsessile. Neid testitakse rangelt vastavalt Gemossi Kvaliteediosakonna väljatöötatud kõrgetele standarditele.


Just Nature

Loodus on alati täitnud inimhinge rõõmu uue energia ja rahutundega, mida on vaja tänapäeva kiirerütmiliseks eluks. Uskudes ja hoolitsedes tervise eest oleme töötanud välja kaubamärgi “Just Nature” – tooteliin, mis on loodud, et pakkuda meie kehale vajalikke teravilju ja kaunvilju: Türgi oad, bulgur, punased läätsed, lõhestatud läätsed, kolme kinoa segud, punane kinoa, valge kinoa, must kinoa, pärlkuskuss.


Viens Piens

VIENS PIENS on looduslik lehmapiim rasvasisaldusega 3.2%, mis kuumutatakse temperatuurini 135°C kaheks sekundiks ja siis jahutatakse kiiresti. Seda töötlusmeetodit nimetatakse UHT (ultra high temperature). VIENS PIENS on valitud koostöös Läti parima baristaga. VIENS PIENS ei sisalda õhutavaid lisandeid või säilitusaineid, see on nauding ja sisaldab vajalikke vitamiine A, C, D, E, B ning ka täielikku valikut proteiine, kaltsiumit, magneesiumit, fosforit ja kaaliumit ning see on ka täielik raua allikas.


Cake n Bake

Igal nüansil on oma roll, mistõttu on Gemoss loonud kaubamärgi “Cake & Bake”, et anda magustoitudele tõeline iseloom. Need on tooted, mis pakuvad erinevaid ja uusi lahendusi magustoidu kaunistamiseks. Tootevalikus on kvaliteetsed külmkuivatatud puuvilja- ja marjakaunistused, erineva suurusega ja värvilised suhkru pärlid, samuti sefiirist ja krõbedatest vahvlitest valmistatud kaunistused. “Cake & Bake” abil on teie magustoidud ilmekad, värvilised ja isikupärased. 


Chocolate It

Kui komponendid harmooniliselt ühenduvad, tekib tõeline maitse. Chocolate It-  sisaldab ideaalset maitse- sünergiat, mis koosneb hoolikalt valitud kõrgekvaliteedilistest pähklitest, kuivatatud ja sublimeeritud puuviljadest, Lätis röstitud kohviubadest ja suurepärasest Belgia šokolaadist.