ET

MONIN esitleb – hooajalised joogiuudised koos Anastasiia Sudakiga

MONIN CUP Eesti eelvoor toimub juba 14. septembril ning ootame ka sind, hea kokteilimeister, sellest osa võtma. Lisainfo siin.

Sellele eelneval päeval ootame kõiki kokteilimeistreid, barmene, baaridaame ning teisi joogimaailma entusiaste osalema meistriklassis, mille viib läbi väga suure kogemusega Ukraina baaridaam Anastasiia Sudak:

Meistriklass “Hooajalised joogiuudised – maitsed, mis äratavad meeli”

13.09.2022 kell 13.00
Gemoss Eesti seminariruumis (Pallasti 4, Tallinn)
Kindlusta endale koht meistriklassis täites registreerimisvorm.
Meistriklass toimub inglise keeles

Meistriklassi esimeses pooles demonstreerib Anastasiia MONIN hooajaliste kokteilide ja muude jookide põhikontseptsioone. Liitu kindlasti, sest siit leiad inspiratsiooni oma joogikaardi uuendusteks – valmivad No-ABV ja Low-ABV kokteilid, jääteed & jääkohvid, smuutid, spritz’id, kuumad kokteilid jne.

Meistriklassi teises osas tutvustab Anastassia meetodeid, mis võimaldavad professionaalsetel joogimeistritel koostada joogiretsepte, mis haaravad kaasa kõik meie meeled.

Anastasiia Sudak on MONIN brändisaadik ning joogiekspert Ukrainas, Poolas ning Balti riikides. Enam kui 10-aastase karjääri jooksul on ta kogunud ohtralt auhindu baarmendide võistlustelt ning loonud palju signatuurkokteile ning kohvijookide retsepte.

Registreeri meistriklassi siin.