ET

Privaatsuspoliitika

Pakutavate teenuste kvaliteedi parandamiseks kasutab veebilehekülg Gemoss.ee küpsiseid. Sul on õigus keelata küpsiste kasutamine igal hetkel vastavalt Euroopa Direktiivile 2002/58/EC. Kasutades veebilehekülge ilma vaikimisi seadeid muutmata nõustud sa küpsiste kasutamisega leheküljel Gemoss.ee. Täpsemalt saad lugeda Direktiivist 2002/58 / EC siin.

Mis on küpsised?

Küpsis on väike tekstifail, mille veebilehekülg salvestab sinu arvutisse või mobiilseadmesse, kui sa avad veebilehekülje. See aitab veebileheküljel meeles pidada lehekülje vaatamisel kasutatud nime ja seadeid (nagu näiteks keel, tekstisuurus jm kuvaseaded), et sa ei peaks neid iga kord uuesti määrama.

Kuidas me küpsiseid kasutame?

Kõik küpsised on maksimaalselt isikustamata ja neid kasutatakse ainult veebilehekülje kvaliteedi parandamiseks või statistiliste andmete kogumiseks.

Me kasutame küpsiseid, et:

– võimaldada veebilehekülje funktsionaalsust;

– kohandada lehekülje funktsioone sinu kasutusharjumustele – sealhulgas keelevalik, otsingud, varem vaadatud sisu;

– saada statistikat liikluse kohta leheküljel – külastajate arv, leheküljel veedetud aeg ja muu.

Küpsised leheküljel Gemoss.ee

See lehekülg kasutab küpsiseid, mis on vajalikud lehekülje töötamiseks – see võimaldab leheküljel töötada ja oma funktsioone teostada. Tänu nendele failidele saate lehekülge kergesti kasutada, samas ilma nende failideta ei pruugi lehekülg õigesti töötada.

Me kogume ja analüüsime sinu lehekülje kasutamise informatsiooni selleks, et täiustada sinu lehekülje kvaliteeti ja sisu.

Küpsised turundamiseks – need küpsised on vajalikud turundusstrateegia loomiseks ning sulle meeldivamate reklaamide ja pakkumiste koostamiseks.

Kuidas ma küpsiseid kontrollin?

Sa saad küpsiste informatsiooni kontrollida ja kustutada. Kontrolli teostamise detailid leiad leheküljelt http://www.aboutcookies.org. Sa saad kustutada kõik sinu arvutis leiduvad küpsised ning enamik veebilehitsejaid saab seadistada küpsiseid blokeerima. Kuid sellisel juhul pead sa manuaalselt määrama iga seadistuse kui sa lehekülge külastad ning ei pruugi saada kõiki lehekülje teenuseid ja funktsioone kasutada.

Isiklike andmete jagamine.

Küpsiste informatsiooni ei kasutata sinu isiklikuks identifitseerimiseks ning hoiustatakse meie kontrolli all. Neid küpsiseid ei kasutata ühelgi teisel eesmärgil, kui on siin kirjeldatud.

Kuhu pöörduda küsimuse või kaebuse korral?

Kui soovid oma isiklikke andmeid näha, kustutada (mõnel juhul) või parandada, siis palun võta ühendust Gemoss.ee andmehalduriga, kes vastutab selliste andmete halduse eest, e-postiaadressil web@gemoss.ee