ET

Tule meile tööle – klienditeenindaja

Kui sulle meeldib inimestega suhelda ning armastad head toitu, siis loe edasi ja tule meile tööle. Otsime oma toredasse kollektiivi juurde müüja-klienditeenindajat!

Tööülesanded:✅ Klientide professionaalne teenindamine ning nõustamine saalis ja kassas;✅ Kassa sularaha ja kaardimakse tehingute teostamine;✅ Kauba väljapanek oma vastutuspiirkonnas;✅ Müügisaali ja oma töökoha eest hoolitsemine.

Ootame sind kui:👌 oled rõõmsameelne, kohusetundlik, uudishimulik ja abivalmis;👌 Sul on eelnev erialane töökogemus (kassatöö või jaekaubandus);👌 Sul on hea eesti keele oskus ning vene või inglise keele oskus suhtlustasandil;👌 oled hea suhtleja ja hindad head klienditeenindust.

Omalt poolt pakume:🤝 huvitavat ja mitmekesist tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes;🤝 stabiilset ja adekvaatset sissetulekut 6,40€-7,80€/tund bruto;🤝 vahvaid ja toetavaid kolleege;🤝 vaheldusrikast tööd ja väljaõpet kohapeal;🤝 ettevõttesiseseid soodustusi ja preemiaprogrammi s.h. sporditoetust.

Tööaeg:🕘Täistööaeg🕘E-R 8:45-19:15; L 9:45-17:15 (töö on vahetustega)

📧 Kandideerimiseks saada oma CV e-maili aadressile [email protected], kindlasti lisa oma ootused töötasule. Lisaküsimuste korral jagame lahkelt infot e-maili: teel [email protected].