ET

Tunnustame häid partnereid

Meil Gemossis on üle Eesti nii palju toredaid kliente, et iga päev on hea meel tööle tulla. Teame, et restorani- ja kohvikumaastikul on vahel väga keeruline orienteeruda ning, et see pisutki lihtsam oleks, siis otsustasime lõppeva aasta puhul mõned enda suured lemmikud esile tõsta.

Herman Haapsalu on armas lokaal Haapsalu kesklinnas, mis pakub laia valikut kokteile ning väga mõnusaid toite. Suurte alkoholivabade kokteilide fännidena ei saa me jätta mainimata ka head mokteilivalikut, kus ka Lyre’s esindatud on ning loomulikult imeilusaid toiduserveeringuid.
Vaadake vaid seda kaunist peedi-carpacciot kitsejuustukreemiga Neo Fusion sarja taldrikul ning veisepada Läänemaa köögiviljadega Tower sarja kausis nende Läänemaa toidunädala erimenüüst.

Herman Haapsalu

Herman Haapsalu

Tallinna Vanalinna südames, Raekoja platsil asuv Maikrahv on elamusõhtusöökide kodu. Sügistalvel on restoran avatud vaid eriüritusteks ning tellitud sündmusteks, kuid see annab hea võimaluse terve restoran ainult enda suurele seltskonnale broneerida ning ka avalikke eriüritusi on toimumas palju. Maikrahvist leiad Gemossist pärit noad-kahvlid ning ülimaitsvad kokteilid on valminud MONIN abil.

Maikrahv

Narva-Jõesuu Sanatoorium on pea 150-aastase ajalooga ravispaa, mis kasutab oma baarides ja köökides väga palju Gemossist pärit tooteid. Klientidele on meie tooted nähtaval näiteks buffees (pildil on kastmed serveeritud Quintana sarja kaussides), joogid serveeritakse Sensa sarja klaasides ning kokteilides kasutatakse MONIN tooteid.

Narva-Jõesuu Sanatoorium

Narva-Jõesuuu Sanatoorium

Vaala keskuses Rakveres müüakse imemaitsvaid koduseid pirukaid ning Vaala Kohvikust saab kaasa osta ka MONIN ja Lyre’s jooke.

Vaala kohvik

Swissoteli 8. korruse restoran The Quarter serveerib kõigile hotelli külastajatele rikkalikku hommikusööki  Stonecast sarja nõudel ning kasutab paljusid Gemossist pärit klaase.
Sama maja 30. korrusel asuv Horisont kasutab kokteilides MONIN siirupeid ning kõikvõimalikke Gemossist pärit kaunistusi. Soovitame soojalt nautima minna, sest 2022. aastal võitis nende menüü ka parima Fine Dining restorani Hõbelusika. Pildil SPKSY šampanjapokaalis serveeritud kokteil. Sinisel Stonecast taldrikul uhkeldab part ning Bloody Mary on serveeritud Hobstar klaasis.

      

Argentiina restoran on kolinud Tallinnas Pärnu maanteelt Tartu maanteele, aga enam kui 20 aastat kogemust kolis nendega õnneks kaasa. Menüü on Argentiinale kohaselt liharikas, aga leiab ka kõike muud. Serveeringud on kaunid ja kasutusel on näiteks Steelite Craft White taldrikud. Ja lihtsalt vaadake, kui imeliselt on kasutatud Fido klaaspurki magustoidu serveerimiseks!

Argentiina restoran

Argentiina restoran

 

CoffeeIN kohvikutega on tuttavad küll vist kõik, kes kohvi armastavad ning vahel kuhugi kiirustama peavad. Kas teadsid, et seal on igal kuul erinev MONIN siirup kohvi maitsestamiseks kasutusel? Nii on CoffeeINi püsikliendid endalegi teadmata tegelikult ka suured MONINi eksperdid.

CoffeeIN

Lõuna-Eestis leiab kõige suurema valiku MONIN tooteid kindlasti üliarmsast kauplusest Würtspood, mis kolis Tartus hiljuti aadressile Tähe 19. Poest leiab ka väga palju muud nii kingituseks kui kodus hubasema õhkkonna tekitamiseks – kõik, mis teejoomisega kokku käib, maiustused, küünlad… Loomulikult ka nimele vastavalt suure valiku erinevaid maitseaineid.

Würtspood

Jõhvis soovitame kindlasti läbi astuda kohvikust Bon Appetit, kus on kasutusel meie Sanremo kohvimasin imelise kohvi valmistamiseks, lisamaitset jagab MONIN ja lihtsalt vaadake neid kauneid küpsetisi!

Bon Appetit

MySushi on ilmselt tuttav kõigile Tallinna sushisõpradele, aga esindused on olemas ka Pärnus, Tartus, Maardus ja Viljandis. Lisaks väga heale sushile on seal ka ülejäänud menüü ülimalt maitsev, küpsetiste valik eeskujulik ning  lihtsalt ei saa mainimata jätta ka ülihead kokteilide valikut. Serveerimiseks kasutatakse Gemossi nõudest näiteks kiltkivi ja Stonecast taldrikuid. Nii mõndagi Gemossi toiduainetest kasutatakse ka köögis.

MySushi

MySushi

Kui kõik teised partnerid, keda siin nimetame töötavad üsna igapäevaselt, siis teiste seas tasub esile tõstmist kindlasti ka hoopis ringi rändav baar Kaine Kärbes, kus nimele kohaselt alkoholi ei pakuta ning mis mööda Eestit ringi rändab. Muide – olenemata sellest, et nad vaid loetud päevadel üritustel lahti on, suutsid nad suvel siiski meie korraldatud Spritz Blitz võistluse kinni panna oma imeliste Lyre’s kokteilidega. Lisaks on kasutusel ka MONIN ja Franklin&Sons.

Monastrell kohvik Tallinnas üllatab alati oma uuendusliku menüü ning mõnusate jookidega. Kui palju rõõmu pakub lastele ilusti kaunistatud jäätisekokteil, milles on kasutatud MONIN tooteid või mõnusalt aurav kannutäis vürtsidega teed.

Monastrell

Monastrell

Radisson Collection hotellis on kõikjal kasutusel Gemossist pärit Sensa kollektsiooni klaasid, eraldi väärib aga välja toomist nende katuserestoran ja -baar Issei, kus on muljetavaldav valik alkoholivabasid kokteile, millele annab tooni Lyre’s. Ka paljud taldrikud (näiteks pildil olev RAKU Topaz) on pärit meie käest.

Issei

Issei

Issei

Restoran Pelm ootab külalisi Tallinnas T1, Rocca al Mare ja Kristiine kaubanduskeskustes.  Lisaks suurepärastele käsitsi valmistatud pelmeenidele tahame väga kiita ka nende koduseid MONIN baasil limonaade ja teejooke.

Burger Kitchen on ilma igasuguse kahtluseta üks Eesti parimaid burgereid ning samasse gruppi kuuluv Hawaii Davai poke ja smuuti üks mõnus tervislik kiirtoit.
Alloleval pildil on imeline kauss sätitud meie TOWER sarja kaussi ning lisaks on neil kasutusel MONIN ning mahlamullid.

Burger Kitchen & Hawaii Davai

Tartu Vspaas asuv Joyce restoran on märgitud ära Eesti esimeses Michelini giidis ning lisaks meie kaunitel nõudel serveeritud veel kaunimatele roogadele on neil ka väga suur kokteilimenüü, kuhu annavad tooni MONIN ning Lyre’s – väga esinduslik on ka alkoholivabade kokteilide valik.

Joyce

Joyce

Martens Kitchen and Bar on Pärnus asuv toidukoht, mille tahtsime esile tõsta nende väga eeskujuliku Bubble tea valiku eest, milles on kasutusel meie mahlamullid.

Parrot Resto&Bar on ülihea kokteilivalikuga värvikirev ja eksootiline restoran Tallinna vanalinna müüride vahel. Menüü maitsed peegeldavad Peruu kööki, Jaapani tehnikaid ja Lõuna-Ameerika meeleolusid. Kõik see kokku töötab äärmiselt harmooniliselt! Kokteilides on kasutusel Paragon, Lyre’s, bitterid ning muu põnev Gemossi kokteilimaailmast.