KÕIK UUDISED

4 lihtsat kodust limonaadi

2021. aasta 5. Jaanuar #alkoholivaba #MONIN 
Esimesel maikuu päeval tähistatakse üle maailma limonaadi päeva ning kuigi poelettidelt on saada sadu erinevaid valmis limonaade, siis tegelikult on kodus limonaadi tegemine nii imelihtne, et sellega saavad isegi lapsed hakkama. Ega ilmaasjata ei ole paljude laste esimeseks “äriprojektiks” oma koduaias limonaadi müümine – maitsvate jookide kokku segamine ongi lihtne nagu lapsemäng!
Ise tegemisel on see suur eelis, et tead täpselt, mida ja kui palju joogi sisse läheb ning saad maitsed just endale meeldivaks timmida. Samuti saad valida, kas soovid teha kihiseva limonaadi kasutades mullivett või meeldib sulle ehk hoopis gaseerimata jook.
Igal juhul on võimalusi tuhandeid. Meie pakume täna omalt poolt välja neli mõnusat jooki!

Mustika limonaad
Mustika limonaad


30 ml Monin Cloudy Limonaadi Mixi
15 ml Monin mustikapüreed
250 ml (gaseeritud) vett
Jääd
Kaunistuseks värskeid mustikaid ning piparmünti

Sega klaasis kokku mustikapüree ning limonaadimiks. Lisa klaasi jää ning täida see (gaseeritud) veega. Sega, kaunista ning serveeri.

Kiivi limonaad
Kiivi limonaad
30 ml Monin Cloudy Limonaadi Mixi
15 ml Monin kiivipüreed
250 ml (gaseeritud) vett
Jääd
Kaunistuseks värsket kiivit

Sega klaasis kokku kiivipüree ning limonaadimiks. Lisa klaasi jää ning täida see (gaseeritud) veega. Sega, kaunista ning serveeri.

 

Passioni limonaad
Passioni limonaad


30 ml Monin Cloudy Limonaadi Mixi
15 ml Monin passionipüreed
250 ml (gaseeritud) vett
Jääd
Kaunistuseks värsket passionvilja

Sega klaasis kokku passionipüree ning limonaadimiks. Lisa klaasi jää ning täida see (gaseeritud) veega. Sega, kaunista ning serveeri.

 

Sidruni jäätee
Sidruni jäätee
Olgu, see tegelikult ei ole limonaad, aga jäätee on ka üks mõnusalt jahutav jook, mis kiiresti valmis saab ning ka seda saab valmistada mulliveega, et jook veelgi värskendavam oleks!

30 ml Monin sidruni jäätee konsentraati
250 ml (gaseeritud) vett
Jääd

Kalla siirup klaasi ning lisa täida klaas jääga vähemalt 2/3 ulatuses. Lisa vesi ning sega kiirelt läbi. Kaunistuseks sobivad kõikvõimalikud marjad, puuviljad ning piparmünt.


Sarnased retseptid