ME OLEME GEMOSS


GEMOSS TÄNA

GEMOSSi põhitegevus on kaupade ja teenuste tarnimine baaridele ja restoranidele. Meilt leiavad HoReCa spetsialistid kõik oma tööks vajaliku – köögitehnika, projekteerimisteenused, vitriinid, serveerimistarbed, konteinerid, toorained, rendi- ja remonditeenused.
 
Oleme Baltikumis üks suurim pähklite, seemnete, kuivatatud puuviljade ning muude toiduainetööstuse toorainete maaletooja.

Töötame välja ja toodame uusi tervislikke tooteid nii GEMOSS omabrändide (CAKE & BAKE, Golden Nut, Just Nature, Päevane annus, Chocolate It jt) kui ka oma klientide omabränditoodetena.
"Meil on väga positiivne ja inimlik töökeskkond. Viska vaid mõte õhku ning juba õige pea saab see justkui iseenesest teoks."

GEMOSS kontserni omanik
Ieva Treija

MISSIOON JA VÄÄRTUSED

Meie väärtused põhinevad suhetel ja arengul. Meie stabiilsuse loovad meie inimesed – tarnijad, kliendid, töötajad ja ühiskond üldiselt. Just nemad motiveerivad meid mõtlema oma ettevõtte sotsiaalsele vastutusele ja uusi algatusi ellu viima.
VAATA LISA
 

Meie väärtused

Töötajad, suhted, tarnijad, arendus, kliendid ja tooted.
 

Meie visioon

Olla GEMOSS* igal võimalikul viisil:
*elus, sõbralik, atraktiivne, vastutustundlik, uuendusmeelne ja inspireeriv.
 

Meie missioon

Olla teadlik ja kliendile orienteeritud partner.
Oleme Eestis juba peaaegu kümme aastat HoReCa professionaalide ja eraisikutest toidusõprade usaldust kogunud. GEMOSS on kulinaarne pühamu - meilt leiad professionaalse varustuse, disainnõud, eksootilised maailma maitsed, Baltikumi väikeettevõtjate tooted ja suurima valiku tooraineid. 

Korraldame koolitusi, meistriklasse ning võistluseid.
Toetame kohalikke väiketootjaid ja ka HoReCa sektori arendusprojekte. Suhtleme tihedalt oma klientidega, et sektoris saaks sündida üha rohkem edukaid koostööprojekte.

Eestis on üks GEMOSS kauplusladu, kuid tegelikkuses oleme suuremad. Tunneme tugevat toetust Lätis asuvalt emaettevõttelt ning üle Baltikumi on meil kuus kauplusladu, suur logistikakeskus, omatoodete tehas ning üle 240 töötaja.