KÕIK UUDISED

8 põhjust, miks Churchilli taldrik on rohkem, kui “lihtsalt taldrik”

2022. aasta 15. Jaanuar #nõud #inspiratsioon #toode #HORECA 
Churchill kombineerib oma toodetes sadu aastaid kogemust innovaatilise tehnoloogia ja disainiga – just nii sünnivad ühed maailma kõige tugevamad keraamilised taldrikud! Selles postituses toome välja kaheksa põhjust, kuidas nad selle saavutavad.

  1. Unikaalne saviretsept ning hea tooraine – savi pärineb Inglismaalt, liiv Šotimaalt ning segule lisatakse ka alumiiniumoksiidi, mis annab lisatugevuse ning lisab šokku pehmendava kvaliteedi muutes nii taldrikud vastupidavaks.
  2. Inseneriteadmistega loodud disain – loomulikult on kõik Churchilli tooted üliilusad, aga kõiki disaine välja töötades mõeldakse eelkõige just nõude vastupidavusele. Alati, kui võimalik tehakse taldrikud üksteise peal ladustatavaks, et ruumi kokku hoida ning ääred on töödeldud erilisel viisil, et kildude välja tulemist vältida.
  3. Töötlus ja põletamine – kogu Churchilli keraamika on protsessi, kus savi omadusi töödeldes muudetakse nii, et see ei ole poorne ning veega mingil määral ei reageeri. Igapäevaselt teostatakse ka kvaliteedikontrolli. Tooted põletatakse temperatuuril kuni 1200°C.
  4. Glasuurimine – asutatav glasuur on välja töötatud spetsiaalselt HoReCa sektori vajadusi silmas pidades. Glasuurimise käigus tekkinud ülejäägid kogutakse kokku ning taastöödeldakse. Kõik tooded on glasuuritud ka altpoolt muutes need vastupidavaks.
  5. Kontrollitud kvaliteet – Churchilli tooteid testitakse igapäevaselt nende valmistamise igas etapis. Kõik tooted peavad vastu vähemalt 5000 masinpesu – see tähendab taldrikute igapäevast pesemist 13 aasta jooksul!
  6. Disainiinnovatsioon – Inglismaal asuv disainerite meeskond teeb igapäevaselt koostööd kokkadega üle maailma, et just HoReCa vajadustele vastata. Churchilli portfoolios on enam, kui 2800 erinevat toodet.
  7. Teenindus ning ladu – HoReCa sektorile on eriti oluline see, et kaup jõuab pärast tellimist kiiresti kohale. Gemoss on Churchilli ametlik esindaja Eestis ning meie kaudu saab tellida kõike Churchilli kataloogides olevat. Küsi katalooge oma müügiesindaja käest.
  8. Väärikas ajalugu – asutatud juba aastal 1795 on Churchill tootnud keraamikat üle 200 aasta. Täna töötab Churchillis umbes 650 inimest, kusjuures kõige pikem karjäär algas juba aastal 1966!
Kõik Churchilli kohapeal olemas olevad tooted leiad siit.

Sarnased retseptid