Peale pühi on ilmselt paljudel soov köögis vähem aega veeta ning ehk ka kergemaid valikuid nautida. Sellest salsast lihtsamaks enam ei lähe - ainult natukene hakkimist, tibake segamist ja ongi väga maitsev kausitäis lauale panemiseks valmis.
See lihtne maisisalsa sobib imeliselt serveerimiseks nii pardilihaga (äkki jäi eelmisel õhtul liha üle?) kui küpsetatud kalaga. Kuivõrd tegemist on salsaga, siis loomulikult sobib see hästi ka kõikvõimalike Mehhikopäraste hautistega. Pildilolev kausitäis sai serveeritud koos tortillade, guacamole ja rebitud ahjukanaga.
Erilise pisut röstise noodi annab siin tervislik ja E-vitamiinirohke mandliõli (muide, see õli on ülimalt mitmekülgne ja maitseb suurepäraselt ka näiteks kvaliteetsele vaniljejäätisele niristatult) ning kuivõrd Gemoss Collection maisil ei ole lisatud grammigi suhkrut, siis võib selle salsa kindasti tervislikuks valikuks lugeda.
Lihtne salsa maisi ja mandliõliga
|
KOOSTISOSAD: VALMISTAMINE:
|