KÕIK UUDISED

Sinihallitusjuustu ampsud Just Nature toodetega

Pakkusime neid ampse oma Tartu kaupluse avamispeol ning need tõesti said väga kiiresti otsa. 

Ehtsaks tõestuseks sellest, et kvaliteetne tooraine on kõige aluseks on see, et neid suupisteid nautisid ka need, kes tavaliselt kuivatatud puuvilju ei fänna. Just Nature orgaanilised aprikoosid on tõeliselt rikkaliku maitsega, pehmed ning sisaldavadki ainult seda, mis pakil kirjas - aprikoose. 
Täienduseks said need endale sama sarja pekaanipähklid, mis eelnevalt ahjus pisut röstisid. Vahele sinihallitusjuustust särtsakas, aga siiski piisavalt mahedamaitseline kreem ning oledki valmistanud tõeliselt luksusliku suupiste. 

Sinihallitusjuustu ampsud

30 Just Nature orgaanilist aprikoosi
30 Just Nature pekaanipähklit
100 g toorjuustu
100 g sinihallitusjuustu
50 g vahukoort
Vajadusel pisut soola

  1. Alusta pähklite röstimisest ning soovitame neid korraga rohkem röstida - need sobivad imeliselt ka salatile puistamiseks või niisama snäkiks. Kuumuta ahi 170 kraadini ning rösti pähkleid pöördõhu režiimil ubes 10 minutit. Vahepeal sega paar korda läbi. Jahuta.
  2. Samal ajal sega saumiksri abil kokku toasoe toorjuust, sinihallitusjuust ning vahukoor. Maitse ning lisa vajadusel pisut soola. Pane kreem pritskotti
  3. Säti vaagnale otse pakist võetud kuivatatud aprikoosid. Pritsi igale aprikoosile sinihallitusjuustu kreemi ning vajuta kreemi peale üks röstitud pekaanipähkel. 

Kui juhtub, et mingil põhjusel kõik ampsud kohe otsa ei saa, siis säilita neid õhukindlas karbis külmikus. Need sobivad ülihästi ka järgmise päeva lõunasöögiks koos hunniku rohelise salati ning krõbeda saiaga.

 

 


Sarnased retseptid