KÕIK UUDISED

Tasuta meistriklassid üle Eesti – "DRINKS LAB: värviline tulevik"

Gemossil on tavaks saanud kaks korda aastas Eestile ring peale teha ning tutvustada joogimaailma trende. Nii ka sel aastal. Olles paljude maailmabrändide saadikuks Eestis on meil hea siseinfo rahvusvaheliselt kogutud andmetest ja trendidest. Kogemus näitab, et meile jõuavad maailmas tänased trendid väikse viiteajaga, seega saad tänu meie koolitusele olla ajast ees.

Meistriklassi toetavad maailma tippbrändid MoninLyre’sFranklin & Sons, Bob’s Bitters, Paragon ja Purezza. Osalejatele on meistriklass tasuta ning suurepäraseks võimaluseks oma oskuste lihvimisel.
Koolitusi viib läbi Gemoss Eesti jookide kategooriajuht Haim-Vital Grinfeld.

Meistriklassid toimuvad:
12.09 Haapsalu, Hestia Hotel Haapsalu Spa - hoia end kursis siin.
13.09 Saaremaa, ASA Spa - hoia end kursis siin.
3.10 Tartu, Kohvik Purk Spark Hubis - hoia end kursis siin.
18.10 Ida-Virumaa, Toila SPA - hoia end kursis siin
24.10 Tallinn, Gemoss stuudio - hoia end kursis siin
25.10 Pärnu, NB! Uus asukoht on Hedon SPA! - hoia end kursis siin.
31.10 Rakvere, Vid TÜ - hoia end kursis siin.
21.11 LISAKOOLITUS Tartus - hoia end kursis siin

Meistriklassid on mõeldud erialaprofessionaalidele ning need on tasuta. Osalemiseks on vajalik registreerumine.
Kõigisse meistriklassidesse saab registreeruda siin.

Kui sulle ülaltoodud ajad ei sobi või soovid tulla koolitusele suurema meeskonnaga, siis meeleldi teeme meistriklasse ka ainult ühe ettevõtte töötajatele. Samuti aitame meeleldi just sinu menüüga sobiva kokteilikaardi koostamisel. Ka need teenused on tasuta, küll aga on vajalik need vähemalt 30 päeva ette broneerida, sest kalender täitub kiiresti.

Millised trendid joogimaailmas tõusmas on?

Meistriklassis räägime kõigest põhjalikumalt, kuid märksõnadena tasub juba mõelda sellistele teemadele:

  • Kes on selle hooaja tarbijad?
  • Kuidas mõjutab sektorit inflatsioon ja elukalliduse tõus?
  • Tehnoloogia – kas AI mõjutab ka meie äri?
  • Kvaliteet vs kvantiteet preemiumbrändide vaates.
  • Milliseid pakendeid eelistavad tarbijad kaasamüügil?
  • Kohviäri: Mida teha piimaga? Kas jääkohv kuulub ainult suvehooaega? Mocha uus tulemine.
  • Baarid ja restoranid: Milline alkohol on sel hooajal populaarne? Kas marja-ja puuviljamaitsed on endiselt rahva lemmikud? Mis on kuumad kokteilid ja spritzid? NO- ja LOW ABV joogid – kas endiselt trendikad?
  • Kas ja kuidas saavad kokteilid ja muud joogid tervislikumaks muutuda? 
  • Värvid ja tekstuurid – mahlamullidest värviliste kohvijookide, söödavate kaunistuste ja kauapüsiva vahuni.
  • Vesi - kuidas pakkuda kvaliteeti eriti jätkusuutlikult samal ajal raha kokku hoides?

Meistriklassi toimumist toetavad juhtivad maailmabrändid

MONIN on tänu oma laiale maitsete valikule ning kõrgele kvaliteedile suurepäraseks abimeheks maitsestatud mokteilide, limonaadide, jäätisekokteilide ja magustoitude valmistamisel. Pole olemas maitsete kombinatsiooni, mida MONIN ei täiendaks. Kaubamärk garanteerib oma toodete maitse ja kvaliteedi, kattes nii iga baarmeni ja barista vajadused.
Eraldi kaubamärgina välja arendatud cordialide sari PARAGON on kontsentreerinud kolme eksootilise pipra olemuse kasutades infusiooni-, destilleerimise- ja CO2 ekstraheerimise meetodeid. Vaid paar tilka klassikalises kokteilis tõstab maitse hoopis uuele tasemele. Vaata MONIN valikut siit.
www.monin.com
www.paragoncordial.com

LYRE’S on maailma edukaim ning kõrgelt auhinnatud alkoholivabade napsude sari, mis jäljendab originaaljookide täiuslikku maitsete ja lõhnade buketti ning konsistentsi täiesti süütus vormis.
Paljud baarmenid ning meelelahutusasutuste omanikud üle maailma on juba LYRE’S edu saladuse avastanud – lihtsalt andke oma klientidele võimalus nautida nende lemmikjooke täiesti süütus ning tervislikumas vormis. LYRE’Si joogid on gluteenivabad ning madala kalorsusega. Vaata Lyre’s valikut siit.
www.lyres.eu

FRANKLIN & SONS on preemiumklassi toonikute, limonaadide ning karastusjookide sari, mis kustutab täiuslikult janu, on ideaalseks täienduseks iga maitsva toidu kõrvale ning täiendab suurepäraselt igat kokteili. FRANKLIN & SONS muudab baarmeni ideed kunstiteosteks, mis on menüüs väärt eraldi lehekülge. Jookides on kasutusel ainult naturaalsed toorained ning nendesse ei ole kunagi lisatud säilitusaineid ega kunstlikke magustajaid. Vaata Franklin & Sons valikut siit.
www.franklinandsons.co.uk

BOB'S BITTERS bitterid on alkoholi baasil maitsestajad, milles on kombineeritud erinevad ürdid, vürtsid, lilled, puukoored, juured ning muu. Bitterid tasakaalustavad oma mõrkja maitsega erinevaid kokteile ning annavad maitsetele sügavust ning ümarust.
BOB'S BITTERS on tuttavad baarmenidele üle kogu maailma ning nende puhaste maitsete ja aroomide nüansirikkad profiilid muudavad iga kokteili ainulaadselt elamuslikuks. Vaata Bob's Bitters valikut siit
https://www.bobsbitters.com/

PUREZZA on jätkusuutlik veelahendus, mis on heaks alternatiiviks preemiumtaseme pudeliveele. Selle abil saab muuta kraanivee täiesti puhtaks ning maitsvaks joogiveeks, mida kliendid armastavad. Pudelivee müümisega võrreldes on see ärile kasumlikum ning lisaboonusena jäävad tootmata paljud ühekordseks kasutamiseks mõeldud veepudelid. Hea ärile ja keskkonnale!
https://www.purezzawater.com/ 

 

VAATA LISA


Sarnased retseptid