Valmistame GEMOSS brändide tooteid ja loome klientidele omamärgitoodete lahendusi. Tarnime toorainet toitlustusettevõtetele ja toidutootjatele. 

Meil on 30 aastat kogemust usaldusväärsete toorainetarnijate valikul, populaarsete maitsete loomisel ning suudame garanteerida oma toodangu kõrgeima kvaliteedi. GEMOSS tootmisüksus on tunnustatud BRC sertifikaadiga, mis kinnitab tooraine ja toidu kvaliteedi kõrgeimate standardite jälgimist. 

GEMOSS BRÄNDID

 

JUST NATURE

Teraviljad, kaunviljad ja alternatiivjahud. Tooted, mis rikastavad meie igapäevast toidulauda looduslike kingitustega kõikjalt maailmast. 
 

ZELTA RIEKSTS

30-aastase ajalooga bränd. Prestiižne BRC sertifikaat ja kindel klientide usaldus on tõestuseks kõrgeima kvaliteediga pähklitest, seemnetest ja kuivatatud puuviljadest.
 

PÄEVANE ANNUS

Sinu liitlane energilise ja täisväärtusliku päeva jaoks. Läbimõeldud suupisted pähklitest, seemnetest ja kuivatatud puuviljadest teie tervise toetamiseks.
 

CHOCOLATE IT

Eksklusiivsed kondiitri-käekirjaga maiustused. Suurepärase Belgia šokolaadiga kaetud röstitud kohvioad, pähklid, kuivatatud ja külmkuivatatud puuviljad.