KÕIK UUDISED

Uus rakEARTH kollektsioon pakub terrakota autentsust portselani vastupidavusega

2023. aasta 13. Märts #kataloog #nõud #HORECA 

RAK Porcelain töötab välja ja toodab suurepärase kvaliteediga portselanist lauanõusid, mis on suunatud eelkõige HoReCa sektorile. Nende tootmishoone katab enam, kui 100 000 ruutmeetrit, võimaldades valmistada 28 miljonit eset aastas. Hiljuti kohtusime nende esindajatega Ambiente messil Frankfurdis ning veendusime jällegi, et kuigi nende valik on alati olnud eeskujulik, suudavad nad endiselt üllatada - oleme lihtsalt lummatud nende uutest rakEARTH sarja toodetest.

RakEARTH on kombinatsioon traditsioonidest inspireeritud värvidest ja sõrmeotste all tuntavatest toorena tunduvatest tekstuuridest. Selle ainulaadse kollektsiooni loomiseks on kasutatud erilist mattklaasimise protsessi, mis on nende enda poolt välja töötatud. Nii on saavutatud autentne terrakota välimus nagu savil, kuid portselani mittepoorne pind ning mehhaaniline vastupidavus. Nagu ka kõik muud RAK kollektsioonid on ka rakEARTH kollektsioon loodud sobima hotelli-ja restoranitöö jaoks.

RakEARTH kataloogi leiad siit.  

RAK on üks kiiremini kasvavatest portselanitootjatest maailmas. Nende poolt toodetud nõud on kasutusel enam, kui 40 000 hinnatud hotellis, kõrgema klassi kruiisilaevadel, messikeskustes, ning loomulikult tuhandetes restoranides üle maailma.

Nagu mainitud, siis RAK valik on metsikult lai. Soovides kõiki nende kollektsioone Gemossi riiulitel näidata, siis midagi muud enam kauplusesse ei mahukski. Hea valik RAK toodetest on aga kohepeal olemas. Vaata e-poodi siit.

Gemossi kaudu saab kiire tarne ning mõistliku hinnaga tellida ka kõiki teisi RAK kataloogides olevaid esemeid.

NB! Personaalse hinnapakkumise saamiseks pöörduge palun [email protected] või oma personaalse müügiesindaja poole.

Allpool oleme välja toonud vaid mõned oma lemmikud rakEARTH sarjast.


Sarnased retseptid