KÕIK UUDISED

Gemoss tähistab alkoholivaba joomiskultuuri

2021. aasta 13. Aprill #alkoholivaba #kokteilid 
Gemoss on võtnud oma südameasjaks alkoholivaba joomiskultuuri promomise. Alkoholil on oma aeg ning koht, kuid väga paljusid maitsvaid jooke saab teha ka vähendatud alkoholiga või täiesti alkoholivabalt.

Väga tihti oleme restoranides ja kohvikutes menüüd sirvides leidnud eest kümneid alkoholiga kokteile, mõnusa veinivaliku, käsitooõlled ning eraldi veel kanged napsud. Selles ei ole midagi halba, aga kui samal ajal on mittealkohoolsetest jookidest valida mulliga või mullita vee, kolme mahla ja suurkorporatsioonide poolt toodetud limonaadide vahel, siis on ju midagi selgelt paigast ära. Muudame seda üheskoos küsides alati rohkem väga häid jooke ka alkoholivabalt. Nii saavad elamuse alati kõik – ka siis, kui alkohol sellesse hetke millegipärast ei sobi.

Oleme koondanud siia lehele kokku hea valiku alkoholivabasid kokteiliretsepte, mida ise kodus katsetada saad ning korraldame ka toidukohtadele Spritz Blitz kampaaniat motiveerimaks neid üha enam ka alkoholivabasid jooke pakkuma. Kliki allolevatel piltidel, et lisaks lugeda.


Sarnased retseptid