KÕIK UUDISED

APS – Serveerimis tarvikud

2021. aasta 29. Juuni #HORECA #toode #köök 
APS loodi aastal 1933, nad on pidevalt arenenud ja vastavad alati oma hulgimüüjate ja lõpptarbijate ootustele. Nüüdseks on firma juba kolmanda generatsiooni käes. APS toodab cateringi tarvikuid Sundernis ning varustab paljusid äripartnereid ülemaailmselt.

APS teeb koostööd mitmete gastronoomia disaineritega ja professionaalidega selleks, et luua uusi tooteid mis kombineerivad kauni disaini ja perfektse funktsionaalsuse. Toodetud Saksamaal – paljud serveerimis- ja bufeetooted APSi tootevalikust on toodetud Sundernis asuvas tehases põhinedes kliendi nõudmistele. See on tehtud võimalikuks modernsete masinatega ja oskuslike käsitöölistega. Kaasaegne tarne süsteem ja parimatest parim logistika lubab meil minimaliseerida tarneaegasid ja pakkuda optimaalset teenust meie klientidele üle maailma.

Serveermisnõusid on meil pakkuda mitmetest materjalidest, näiteks: roostevaba teras, klaas, puit, portselan, melamiin, looduslik kivi. Leidub tooteid nii gastronoomia mõõdusüsteemis kui ka laua ja bufee suurustes.

Bufeelahendused on toodetud kõrgekvaliteedilistest materjalidest. Mahladosaatorid, marmiidid, riiulid väikestele ja suurtele bufee laudadele.

Kõik külastajad on oodatud Gemossi kauplusesse Pallasti 4, Tallinnas. Oleme avatud argipäeviti 9.00-19.00 ning laupäeviti 10.00-17.00. Lepinguliste klientide tellimusi ootame [email protected] ning +3726602221.
Sarnased retseptid