KÕIK UUDISED

Auhinnatud Franklin & Sons karastusjoogid ning toonikud jõudsid Eestisse!

2020. aasta 3. Veebruar #kataloog #kokteilid #toode 
Gemoss Eesti OÜ on nüüdsest ametlik Franklin & Sons limonaadide ja toonikute maaletooja Eestis. Tootevalikus on ka kuus sel aastal Great Taste Awards tiitliga pärjatud jooki, nende hulgas Rabarberi ja Hibikuse toonik, Toonik Light ja Sitsiilia sidruni toonik.

Franklin & Sons on Suurbritannia bränd, mis sai alguse aastal 1886, mil kolme venna isa saabus reisilt Ameerikasse ning oli vaimustunud seal pakutud värsketest gaseeritud jookidest. Franklinid töötasid end kiiresti üles oma ala asjatundjateks ning juba üle 130 aasta luuakse autentseid ning kvaliteetseid jooke, mis koosnevad hoolikalt valitud ning käsitsi korjatud toorainest – puuviljad, ürdid, suhkrupeet ning muu korjatakse nende tipphooajal ning võimalusel eelistatakse alati kohalikku toorainet. Jookides on kasutusel ainult naturaalsed toorained ning nendesse ei lisata kunagi säilitusaineid ega kunstlikke magusaineid.
Tutvu Franklin & Sons maitsenootidega siin


Täna ollakse lisaks väga heade traditsiooniliste maitsete pakkumisele esirinnas ka julgete uute maitsetega.

Rosmariin ja must oliiv | Ananass & mandel | Võilill & takjas
Rosmariin ja must oliiv
Ananass & mandel
Võilill & takjas

Auhinnatud maitsekombinatsioon rosmariinist ning mustadest oliividest tasakaalustab hästi ka magusamaid noote näiteks kangestatud veinides nagu sherri või portvein. | Vähese suhkruga ananassi- ning mandlimaitseline limonaad sobib oma troopilise maitsega suurepäraselt rummi kaaslaseks ning mandel lisab suitsuselt sügava lõppnoodi. | Kes küll tuleks selle peale, et võilill ning takjas limonaadiks kokku segada! Aga see kombinatsioon toimib ning sobib eriti hästi saatma näiteks suitsuseid ribisid või mõnusat peekoni-juustuburgerit, kuhu on kergelt vürtsist rukolat lisatud.
Vaata kõiki maitseid siit.

Täna on Franklin & Sons toonikud ning limonaadid tuntud eriti hea maitsete tasakaalu poolest, mis aitavad segatuna ka alkoholis parima välja tuua.

Franklin & Sons ametlik maaletooja Eestis on Gemoss Eesti OÜ.
Lisainfo: www.franklinandsons.co.uk
Kõik külastajad on oodatud Gemossi kauplusesse Pallasti 4, Tallinnas.
Oleme avatud argipäeviti 9.00-19.00 ning laupäeviti 10.00-17.00.
Lepinguliste klientide tellimusi ootame [email protected] ning +3726602221.


Sarnased retseptid