KÕIK UUDISED

Gemoss meistriklassid üle Eesti

Gemoss toob maale väga paljusid ägedaid joogibrände ning meie suureks kireks on eelkõige just alkoholivabade väga heade jookide tutvustamine Eesti teenindussektorile ning nende kaudu kõigile Eesti inimestele.
Sel kevadel reisime mööda Eestit oma meistriklassiga “2022. aasta kevadsuvise hooaja joogimaailma trendid”.

Meistriklassi toetavad maailma tippbrändid Monin, Lyre’s, Franklin & Sons ning Minor Figures. Osalejatele on meistriklass alati tasuta ning suurepäraseks võimaluseks oma oskuste lihvimisel. Koolituse läbijad saavad ka vastavasisulise diplomi.
Koolitusi viib läbi Gemoss Eesti jookide kategooriajuht Haim-Vital Grinfeld.

Selle kevade meistriklassis:
👉tutvustame 2022. aasta suve joogimaailma trende;
👉 räägime hooajalise tööjõu koolitamisest ning sellest kas ja kuidas neile keerulisemaid kontseptsioone selgitada;
👉jagame nippe, kuidas ettevõtjana saad säästa aega ning raha
👉 ning loomulikult saavad osalejad ka ise praktiliselt käe külge panna ning kõiki jooke proovida.

Meie selle kevade esimeses meistriklassis Rakveres osales väga palju inimesi, ning usutavasti on mõned saadud ideed juba ka klientide klaasidesse jõudnud. Järgmine meistriklass toimub 13.04 Saaremaal Georg Ots Spaa hotellis ning täpsemalt saad selle kohta lugeda siit. Kindlasti oleme tulemas veel Pärnusse ning Tartusse. Kui soovid meid veel mõnes Eesti otsas näha, siis kirjuta oma ettepanekuga julgelt [email protected].

Muide – hea meelega teeme meistriklasse ka ainult ühe ettevõtte töötajatele, samuti aitame meeleldi just sinu menüüga sobiva kokteilikaardi koostamisel.
Ka need teenused on tasuta, küll aga on vajalik need vähemalt 30 päeva ette broneerida, sest kalender täitub hooaja alguses väga kiirelt.

Millised trendid joogimaailmas tõusmas on?

Meistriklassis räägime kõigest põhjalikumalt, kuid märksõnadena tasub oma ettevõtte tegevus üle vaadata järgmistes valdkonades:

 • E-kaubandus on tulnud selleks, et jääda, ka HoReCa sektoris.
 • Lihtsalt reklaamidest oma sihtrühma kõnetamiseks enam ei piisa – klient tahab teada, miks nad just sinu brändi eelistama peaks.
 • Oma brändi loo jutustamine on oluline.
 • Jääkohv! Ka väga huvitavates kombinatsioonides.
 • Tervislikkus on oluline mitmes aspektis.
 • Jätkusuutlikkus on jätkuvalt pupulaarne nii jookide sisu kui ka pakendi osas.
 • Alkohol kaotab populaarsust!
 • Gin muutub aina populaarsemaks.
 • Popid maitsed joogimaailmas – arbuus, granadill, ananass, maasikad.
 • Kohe joogivalmis kokteilid aitavad baari tööd efektiivselt korraldada.
 • Ilusa kohvi loomiseks ei pea olema professionaalne barista.
 

Meistriklassi toimumist toetavad juhtivad maailmabrändid

MONIN on tänu oma laiale maitsete valikule ning kõrgele kvaliteedile suurepäraseks abimeheks maitsestatud mokteilide, limonaadide, jäätisekokteilide ja magustoitude valmistamisel. Pole olemas maitsete kombinatsiooni, mida MONIN ei täiendaks. Kaubamärk garanteerib oma toodete maitse ja kvaliteedi, kattes nii iga baarmeni ja barista vajadused.
Eraldi kaubamärgina välja arendatud cordialide sari PARAGON on kontsentreerinud kolme eksootilise pipra olemuse kasutades infusiooni-, destilleerimise- ja CO2 ekstraheerimise meetodeid. Vaid paar tilka klassikalises kokteilis tõstab maitse hoopis uuele tasemele. Vaata MONIN valikut siit.
www.monin.com
www.paragoncordial.com
LYRE’S on maailma edukaim ning kõrgelt auhinnatud alkoholivabade napsude sari, mis jäljendab originaaljookide täiuslikku maitsete ja lõhnade buketti ning konsistentsi täiesti süütus vormis.
Paljud baarmenid ning meelelahutusasutuste omanikud üle maailma on juba LYRE’S edu saladuse avastanud – lihtsalt andke oma klientidele võimalus nautida nende lemmikjooke täiesti süütus ning tervislikumas vormis. LYRE’Si joogid on gluteenivabad ning madala kalorsusega. Vaata Lyre’s valikut siit.
www.lyres.eu
FRANKLIN & SONS on preemiumklassi toonikute, limonaadide ning karastusjookide sari, mis kustutab täiuslikult janu, on ideaalseks täienduseks iga maitsva toidu kõrvale ning täiendab suurepäraselt igat kokteili. FRANKLIN & SONS muudab baarmeni ideed kunstiteosteks, mis on menüüs väärt eraldi lehekülge. Jookides on kasutusel ainult naturaalsed toorained ning nendesse ei ole kunagi lisatud säilitusaineid ega kunstlikke magustajaid. Vaata Franklin & Sons valikut siit.
www.franklinandsons.co.uk
MINOR FIGURES on kohvitrendidele keskendunud mikropruulikoda Londonis, ning nende suurepärased kohvijoogid võimaldavad nautida väga kvaliteetset kohvi igal hetkel. Hoolikalt välja valitud päritolukohvist, orgaanilisest teest ja käsitsi tehtud kaerajoogist valmistatud joogid on pakendatud RTD purkidesse ning rikastatud lämmastikuga, mis muudab joogi siidiseks tekitades purgi avamisel luksusliku mikrovahu. Joogid on 100% vegan ja purgid lõputult korduvkasutatavad. Vaata Minor Figures valikut siit.
www.minorfigures.com

Sarnased retseptid