KÕIK UUDISED

Lyre’s jagab Spritz Blitzi raames TASUTA kokteile üle Eesti

2022. aasta 2. Juuni #kampaania #alkoholivaba #LYRE'S 
Restoranid, kohvikud ning baarid üle Eesti on lisanud oma suvistele joogikaartidele jahutavad Spritz stiilis kokteilid, millest paljud on tänu Lyre’sile täiesti alkoholivabad.
Kutsume sind üles oma lemmikbaarist küsima Lyre’s kokteile alati, kui soovid nautida veel üht värskendavat kokteili, kuid alkohol sellesse hetke ei sobi. Kampaanias osalevad toidukohad leiad altpoolt – nemad võistlevad omavahel auhindade nimel ning saad oma lemmikuid toetada nende juures kokteile nautides. Samuti teenivad nad lisapunkte, kui postitad oma ilusad Lyre’s kokteilid sotsiaalmeediasse ning märgid ära @LyresSpiritCo ning @gemoss.ee.
Muide, kui töötad mõnes toidukohas, mis kampaanias ei osale, siis veel pole hilja liituda ning saad end kirja panna siin.

Kuidas saada tasuta kokteile?

Kõik Lyre’s uudiskirjaga liitujad saavad kohe pärast liitumist kinnituskirja, millest leiab esimese QR koodi- sellega saad täiesti TASUTA joogi Lyre’s RTD (ready to drink) valikust Gemoss kauplusest.
Igal nädalal vaatame üle kõik uued uudiskirjaga liitujad ning saadame neile veel ühe QR koodi, millega saad TASUTA Lyre’s Spritz kokteili ühes kampaanias osalevast baarist.

Lyres Spritz Blitz kampaanias osalejad

Ciao Ragazzi Resto on Tallinnas Tähesaju Citys asuv pererestoran, mis pakub ehedaid Itaalia maitseid.

Hügge pererestoran asub modernses Priisle Äripargis Lasnamäel. Restorani menüü on pannud kokku Jegors Porulevs ning sealt leiab nii a la carte roogasid, sushit kui ka grupimenüüd. Loomulikult on saadaval ka Lyre’s kokteilid.

Joyce on värskelt Michelini giidis mainimist leidnud restoran Tartu kesklinnas, mis pakub suurepärast A’la Carte menüüd, lastemenüüd, grupimenüüsid ning loomulikult imelist joogikaarti Lyre’s kokteilidega.

Kaffi Room & Shop on armas kohvik-kohvipood Kadriorus. Lisaks imelisele kohvile on saadaval ka imelised kokteilid!

Kaine Kärbes alkovaba rändbaar tegutseb juba aastast 2019 ning pakub imelisi mojitosid, mimosasid ning spritze, aga kõiki täiesti alkoholivabal kujul! Kaine Kärbse saad enda sündmusele ka külla kutsuda!

Kohvik Maiasmokk ei vaja ilmselt kellelegi tutvustamist, sest tegemist on Eesti vanima kohvikuga.

Monastrell Cafeteria pakub lisaks hommikusöökidele ning hispaania köögile oma valikus ka Lyre’s jooke.

Oasis Restoran pakub imelisi täistaimseid toite Tallinnas Rotermanni kvartalis. Oasis on võtnud enda südameasjaks pakkuda Eestis kõige laiemat valikut alkoholivabasid kokteile ning valik tõesti on muljetavaldav – minge kontrollige ise üle!

Pierre on Tartu Raekoja platsil asuv prantsuspärane kohvik, mis ühendab hubase interjääri maitseelamustega.

Pomo Restorante asub Tallinnas kahes kohas – Ülemiste Citys ning Tammsaare pargis. Menüü on nimele kohaselt itaaliapärane ning loomulikult ei puudu nende menüüst ka väga head (alkoholivabad) kokteilid Lyre’s baasil.

Lyre’s valmisjoogid jõuavad Sushi Kingi abil kohale ka kulleri abil.

Lyre’s valmisjoogid jõuavad Sushi Kingi abil kohale ka kulleri abil.
Sushi King tegutseb Tallinnas, Narvas, Tartus ning Pärnus ja lisaks imeheale sushile on saadaval ka eeskujulik joogivalik, kus on esindatud ka Lyre’s.

Toila Mereresto pakub kohalikust toorainest valmistatud vahemerestiilis roogasid Ida-Virumaal.

Trikster Tihane asub Tartus Aparaaditehases ning pakub lisaks väga maitsvatele toitudele ka võimalust oma pidude korraldamiseks ning loomulikult suurepärast alkoholivabade kokteilide valikut. Vaadake ise siit! Lyre’s abil on kokku segatud näiteks imeline G&T, Cuba Libre ning Negroni.

Ugandi resto ootab hea toidu ning meeldiva teenindusega Otepää südames.

Vaala kohvik pakub maitsvaid toite ning värskeid pirukaid Rakveres. Lyre’s on kasutusel ülimõnusates kokteilides gin spritz, kohvispriz ja apelsinispritz. Lisaks kohvikule tegutseb ka kauplus.

WakeBar ei ole lihtsalt baar vaid suurepärane wakepark maaliliselt kaunil Saaremaal. Aga lisaks ekstreemsustele saab seal nautida ka maitsvaid kokteile!

Wildin korraldab üritusi Koerus ning ka kokteilimenüü on igal üritusel erinev, kuid (alkoholivabasid) kokteile leiab sellest alati.

Österby Sadamakohvik asub Lääne-Nigula vallas Läänemaal mõnusas privaatsuses – Haapsalust on see autoga 36km, aga paadiga vaid 2,5km kaugusel.

Kui soovid aga hoopis kodus imelisi kokteile kokku segada, siis oled oodatud Gemossi kohapeale või tellima Lyre’s jooke meie e-poest.
Loe Lyre’s kohta lisa siit.


Sarnased retseptid