KÕIK UUDISED

MONIN – tõeline maitse ja suurepärane kvaliteet

2021. aasta 7. September #MONIN 
MONIN siirupid, mis said üle saja aasta tagasi alguse pereettevõttena ühes väikeses Prantsuse külas Bourge’s, on nüüd kasvanud rahvusvaheliselt tunnustatud kõrgete kvaliteedistandarditega kaubamärgiks. Ettevõte on jätkuvalt täielikult Monin perekonna kätes ja praeguseks hetkeks on MONIN kaubamärgi valikus üle 150 erineva maitsega siirupi, aga ka puuviljapüreed ja magusad kastmed.

Tänu oma maitsele ja selle kvaliteedile on MONIN suurepäraseks abimeheks kokteilide, mokteilide, limonaadide, jäätisekokteilide ja magustoitude valmistamisel. MONIN kaubamärk garanteerib oma toodete maitse ja kvaliteedi, kattes nii iga baarmeni ja barista vajadused. Igapäevaselt viiakse MONIN toodete peal läbi umbes 400 kvaliteeditesti ning ettevõte järgib keskkonna standardeid nii toodete kvaliteedi tagamisel, tootmisprotsessides kui töötajate kohtlemises. MONIN tootmises on võimalik tooraine järge ajada toormaterjalist lõpp-produktini.

Siirupite valmistamiseks kasutatakse kõrgekvaliteetset toorainet, mille tagatakse oivaline, tõeline maitse ja suurepärane kvaliteet. MONIN Premium siirupid ja püreed tagavad nii kokteilide võrratu maitse kui unustamatu aroomi. Tänu oma premiumklassi kvaliteedile ja maitsete mitmekesisusele pole MONIN kaubamärgi siirupid populaarsed mitte ainult Eestis, vaid üle kogu maailma. Sega jooke naudinguga ja isegi kõige nõudlikumad kokteiliarmastajad üllatuvad.

Gemoss on Eestis ainuke ametlik Monin turustaja! [email protected] Kõik külastajad on oodatud Gemossi kauplusesse Pallasti 4, Tallinnas. Oleme avatud argipäeviti 9.00-19.00 ning laupäeviti 10.00-17.00.
Lepinguliste klientide tellimusi ootame
[email protected] ning +3726602221.


Sarnased retseptid