KÕIK UUDISED

Tutvustame kõige laiemat alkoholivabade jookide sarja maailmas

2021. aasta 20. Oktoober #LYRE'S #alkoholivaba #kataloog 
Oleme uhked, et Gemoss Eesti OÜ on nüüdsest ametlik Lyre’s esindaja Eestis. Ärikliendi hinnapakkumise saamiseks palun võtta ühendust meie Müügiosakonnaga.

Lyre’s on alkoholivaba jookide sari, mille eesmärk on jäljendada nende alkohoolsete originaalide täiuslikku maitsete ja lõhnade buketti täielikult alkoholivabas vormis. Lyre’si eesmärk on pakkuda maailmale erilisi, aegade jooksul armsaks ja lemmikuteks saanud maitseid täiskasvanutele ja seda täiesti süütus vormis. Lyre’s on segu looduslikest maitsetest, ekstraktidest ja destillaatidest, mis on saadud puuviljadest, taimedest, vürtsidest, seemnetest ja muudest looduslikest allikatest.
Lyre’si sortiment sobib veganile, on laktoosi -, muna- ja gluteenivaba ning madala kalorsusega. Lyre’si toode sisaldab maitseomadusi, mis on austusavaldus alkoholi soojale maitsele – Lyre’s saavutas selle pipramarjade ja muude taimsete ühendite ning looduslike ekstraktide segamise teel. Meil on hea meel öelda, et kogu Lyre’si valik on oluliselt madalama kalorsusega kui algne alkohoolne jook, millele alusel meistriteosed on loodud.
Ainult Lyre’si sortiment sobib aja jooksul testitud kangete alkohoolsete jookide maitse, aroomi ja väljanägemisega, mis tähendab, et kõigil seltskondlikel puhkudel saate kompromissideta teha klassikalisi madala alkoholisisaldusega ja alkoholivabu jooke. Lyre’s pakub kõige teadlikuma joomise jaoks kõige lihtsamat lahendust, võimaldades samal ajal oma lemmikjooke uuesti luua, alates lihtsatest kuni rasketeni, päeval ja öösel, mehele, naisele, üksi või ühistel üritustel.

Lyre’s tooted leiad ka meie e-poest! Uuri lähemalt.
Lyre's napsude maitsenoodid:
Lyres_Tasting_Notes_23082022.pdf 9 MB

Lyre's segujookide maitsenoodid:
Lyre's RTD Cans_250ml_Tasting_notes_EE.pdf 389.05 KBSarnased retseptid