KÕIK UUDISED

Uuenduskuuri läbinud JUST NATURE bränd toob meid loodusele lähemale

JUST NATURE on võtnud vastu missiooni pakkuda väärtuslikke toitaineid ning rikkalikke taldrikutäisi inimestele, kes otsivad viise loodusele lähemale jõudmiseks. Loomad teavad intuitiivselt, millised toidud neile head on. JUST NATURE juhib meid lihtsate, puhaste ning kergesti valmivate toitudeni, mis kannavad endas nii palju erinevaid maitseid, tekstuure, värve ning väärtuslikke toitaineid. Usaldagem neid, kes end looduses koduselt tunnevad.

Jätkusuutlik tooraine

Meie jaoks on vastutustundlikkus väga oluline. Oma pika kogemuse jooksul oleme loonud usaldusliku partnerite võrgu üle maailma asuvate talunikega. Meie varustajad kasvatavad vilju just seal, kus neid juba aastasadu kasvatatud on ning korjavad saagi täpselt õigel hooajal. Nii püsib looduse rütm tasakaalus ning looduse olendid rõõmsad.

Kõrgeima kvaliteediga tootmine

Meie tehased kannavad uhkelt globaalselt tunnustatud BRC sertifikaati. Tootmis-ja pakkeprotsess järgib kindlalt ülemaailmseid toiduohutuse standardeid. Oleme käsitsi üle kontrollinud iga pakendi, mis põllult sinu toidulauale jõuab.

Viis tootegruppi, kümned erinevad toiduained

Kõik ühesuurused pakendid jagavad brändi lihtsat, maalähedast ning pehmelt rustikaalset kujundust. Viit tooterühma on lihtne ära tunda erivärviliste informatiivsete kleebiste järgi.
Lisaks sellele, et värvide järgi on lihtne tooterühma ning konkreetset toiduainet ära tunda pakuvad need ka väärtuslikku lisainfot selle kohta, kuidas pakendis sisalduvad vitamiinid ning mineraalained tervist toetavad ning toovad välja antud toitainete soovitava päevase koguse.

Orgaaniline tootevalik

Iga värviga tähistatud tooterühmal on olemas ka mahedalt toodetud analoog. Orgaaniliselt toodetud tootegrupid on tähistatud rikkalikumate värvidega kleebistel.
Erksamad värvid kleebistel on valitud jäämaks silma just neile klientidele, kes otsivad mahepõllumajanduslikult sertifitseeritud talunike tooteid.

JUST NATURE uuenduskuuri läbinud tooteid presenteeritakse esmakordselt Tallinn Food Festil 29.09-1.10.2022.
Toidumessi toimuvad ka workshopid JUST NATURE toodetega. Loe lisa
siit.
Uue kujundusega tooted on saadaval 2022. aasta lõpuks. 


Sarnased retseptid